Bitcoinová peněženka COINBASE

coinbase-d5c3dcf6a9e2c34e1c16f20b2c0f58dd11c56e52596db8203c4031da0f717bf6

 

 

 

 

 

 

 

 

Coinbase není jen peněženka. Primárně je to bitcoinová burza, na které můžete Bitcoin nakupovat a prodávat. Je to velmi důvěryhodná a bezpečná. Má uživatelsky přívětivé prostředí a také mobilní aplikaci. Pokud plánujete nakupovat Bitcoin, nebo směnit své Bitcoin na standardní peníze, je to ideální volba. Při převodu do standardního menu budete muset poskytnout průkaz totožnosti. Za registraci můžete získat body až do výše 5 USD.

První burza s licencí v USA

Coinbase se letos podařila hned dvě prvenství. Nejprve o sobě dala vědět zatím největší investicí do bitcoinové firmy v r. 2015, když v lednu získala finanční injekci ve výši 75 milionů dolarů. Bylo to již několikáté investiční kolo, do kterého vstoupily firmy zabývající se financováním formou venture capital – fond Andreessen Horowitz, USAA Bank, NYSE a Union Square Ventures.

Vzápětí následovalo oznámení, že Coinbase získala jako první bitcoinová směnárna federální licenci pro obchodování hned v několika státech USA. Předběhli tak bratry Winklewossovy, kteří o záměru otevřít licencovanou burzu Gemini zatím jen hovoří, stejně jako o svých plánech na uvedení svého ETF fondu na burzu.

SEPA platby, peněženka, platební brána zdarma

Zákazníci z České republiky mohou nyní vkládat depozity v Eurech, s využitím rychlé SEPA platby, se stejnou měnou jsou spárovány bitcoinové nákupy a prodeje na burze. Postačí k tomu jednoduchá verifikace pomocí osobních dokladů. Coinbase lze také využít jako online peněženku, která je dle firemního vyjádření jednou z nejbezpečnějších online služeb. Až 97% prostředků zákazníků je uloženo offline, v cold storage a Trezoru, využít lze také multisig – podepisování transakcí více účastníky.

Platební brána pak umožňuje přijímat platby bitcoiny a převádět je online na hotovost, až do výše obratu 1 milion dolarů jsou transakce osvobozeny od všech poplatků.

Coinbase se prezentuje jako firma, která chce dostat bitcoin k mainstreamu a několika posledními kroky dokazuje, že to myslí opravdu vážně.

 

Sdílejte!

  Bitcoin Currency Converter
Amount of BTC to convert
To currency:
1BTC =
Statistiky
Celkem návštěv: 1035
Dnes: 3

BTCClicks.com Banner