41605-bitcoin logo + arbolet


 Co je Arbolet?

Arbolet je vizionářský kryptoměnový projekt, který vznikl z dříve uzavřené verze ARBX (S Cape Townskými ARBX se jedná o shodu jmen) na deepwebu, kde naše skupina pracovala s Bitcoinem už od roku 2011. Naši dřívější činnost a zaměření však nemáme jak veřejně prokázat. Směrodatným faktem ovšem je, že rokem 2015 vstoupily naše stránky na běžně dostupný web s novou grafikou, optimalizovaným uživatelským rozhraním a rozhodnutím provozovat revoluční službu, kde v konečném důsledku nejde jenom o peníze.

Jaké jsou základní cíle Arboletu?

Vytvořit tu nejinformovanější, nejpočetnější, nejzapálenější, zkrátka tu nejlepší komunitu kolem kryptoanarchistických idejí, kryptoměn a moderních finančních technologiích. Konkrétněji v našich projektech.

Naši práci nejlépe vystihuje následující úryvek tzv.

Členského manifestu:

Dělejte aktivní osvětu mezi svými přáteli, známými, rodinou. Názor, že vypadáte jako exot, že někomu radíte místo běžné měny BTC, bude panovat zase jenom do té doby, než začne mezi lidmi vypadat jako exot ten, který o tom ještě nic neví a nevyužívá toho.

Hrajete si s obrázky, nebo dokonce videi? Začněte je zpracovávat tématicky a umísťujte je na internet. Lidi mají rádi obrázky a snadno utkví v paměti. Rádi Vás správně nasměrujeme a v činnosti podpoříme.

Téma BTC vás baví a chcete na toto téma zpracovávat články. Žádný problém. Zařídíme Vám redaktorský přístup a můžete začít přispívat s dalšími redaktory do zajímavostí. Nikde jste s takovým systémem nepracovali? Redakce je udělána tak, že ji obslouží i malé dítě. Jestliže se osvědčíte, tak můžete převzít celý vlastní projekt.

Umíte anglicky a máte volných několik hodin týdně. No super. Plno lidí neumí. Tak jim články překládejte. Vy se něco naučíte, oni se něco naučí. WIN-WIN a finanční support je od nás samozřejmostí.

Arboletu věříte? Tak jestli víte proč, tak se nás zastaňte, až se zase spustí salva nenávisti o podvodech a podobné nactiutrhačské a pomlouvačné akce od lidí, kteří o nás zatím neví prakticky nic. Našim záměrem není neplodná hádka, ale oboustranné pochopení.

Banky a státní aparát vás mimořádně zklamaly? Nejste první ani poslední. Co ale být první, kdo proti nim založí web, popíše tu špínu a pravidelně jim bude znepříjemňovat klidný spánek?

Exekuce na krku, nebo své bance nevěříte? Proč tam tedy máte finance? Ze zvyku? Tady se s nimi alespoň pracuje. Tam se tak maximálně rozeberou na poplatcích apod. Zatím jsme Vás našimi úmysly nepřesvědčili? Chápeme. Čím Vás ale přesvědčily ty banky? No nic, běžný Blockchain účet to přeci jistí.

Chcete podnikat? Navrhněte téma zaměření a svůj plán. Rádi Vám poradíme. Když nevíte, tak my těch plánů máme spousty. Stačí napsat a domluvíme se podle toho, co byste chtěli dělat. Co vás baví? Hokej, řemesla, grilování, elektro, sex? Víte kolik je E-shopů, které podporují platby BTC v ČR? Tak si zkuste alespoň tipnout. Správně. Tak spočítat na prstech jedné ruky. Od čeho tu Abranu asi vyvíjíme. Plánujeme vytvořit takovou členskou BTC Heuréku. Které E-shopy myslíte, že tam asi upřednostníme? Cizí, nebo členské? Členská výměna služeb a zboží. Členský bazar, členská platba. Arbo 1, Stát 0. Sice příští rok, ale už nedělejte, jako byste o tom nevěděli a připravte se na to, ne?

Umíte dělat weby? Tak proč nemáte nějaký informační o bitcoinu. Čas se krátí a ta chvíle, až o něm budou vědět všichni, se nezadržitelně blíží. Založte web, který jednou bude skutečným médiem. Rádi Vám poradíme a nasměrujeme. Když bude dobrý, tak rádi zasponzorujeme kampaně a zvýšíme webu návštěvnost.

Co například založit a provozovat BTC automat ve svém městě? Nečetli jste náhodou, že lidem v jejich místě bydliště chybí? Víte proč? Protože jste jim ho tam ještě neudali! To budete vážně čekat na to, až jim ho tam dá někdo jiný? Nejlépe banka, ne? Zasponzorujeme a pomůžeme Vám i s tímto.

Sprejujete po městě svoje obrázky? Baví Vás to dělat zadarmo a přiznejme si, možná i trochu zbytečně? Tak tam nahoďte revoluční tématiku bitcoinu. Upřednostníme legální plochu, ale uhradíme barvy i práci.

Co taková akce polepit za rok 17. Listopadu bankomaty a hlavní vchody bank ve Vašem městě nálepkami BTC, Arboletu, Paralelní polis apod.? Kdo jiný by si z nich za jejich chování měl udělat legraci a ukázat na ně při tomto pokojném protestu, než právě vy, jejich bývalí i současní klienti? On to totiž nikdo jiný za vás neudělá. Sbíráme města, sbíráme lidi. Organizovaně, jeden den, všechna města. Jen si to představte. To tu ještě nikdy, nikdo neudělal. Tak se přihlašte a domluvíme se co a jak.

Máte úplně jiný nápad, co byste pro rostoucí komunitu BTC a Arboletu mohli udělat? Tak na co čekáte. Napište nám a rozebereme to. My taky nevíme všechno.

Sdílejte!

  Bitcoin Currency Converter
Amount of BTC to convert
To currency:
1BTC =
Statistiky
Celkem návštěv: 2271
Dnes: 133

BTCClicks.com Banner
„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde