Bitcoin-Payments-On-Steam

 

Společnost bitpay, která se zaobírá realizací plateb kryptoměnou Bitcoin, společně s Valve tento týden oznámila, že platforma Steam zavedla podporu pro platby Bitcoinem. Uživatelé po celém světě mohou při úhradě her použít elektronickou peněženku (bitcoin wallet).

Slibují si od toho především lepší dostupnost obsahu Steamu v zemích jako Indie, Čína nebo Brazílie, obecně ve velkých zemích, kde však nejsou příliš rozšířené platební karty. Právě tyto země mají společný trend – výrazně u nich stoupá počet online uživatelů, ovšem počet osob vybavených k online platbám tento trend nekopíruje.

Bitpay sama za sebe dodává, že doufá v integraci plateb kryptoměnami i v rámci dalších platforem pro distribuci her. S ohledem na výše uvedené důvody se to může podařit. Řada firem se právě na rozvíjející se trhy zaměřuje a Bitcoin je v tuto chvíli jednou z nejschůdnějších platebních alternativ, která není žádným způsobem vázána na vlastnictví kreditní (či debetní) karty nebo klasického bankovního účtu.

Otázkou je v tuto chvíli spíš, zda vás napadají nějaké konkrétní důvody, proč byste měli preferovat platbu Bitcoiny oproti použití platební karty i v našich končinách. Má pro vás tento způsob nějakou konkrétní výhodu (krom určitého pocitu nezávislosti na klasických bankovních a bankovně-politických institucích)?

Sdílejte!

  Bitcoin Currency Converter
Amount of BTC to convert
To currency:
1BTC =
Statistiky
Celkem návštěv: 1035
Dnes: 3

BTCClicks.com Banner