terraminer-mining-farm-for-everyone

Projekt TerraMiner ale nabízí řešení. Poté, co úspěšně dokončil první ICO a založil farmu, vybírá společnost další prostředky na výstavbu své druhé mobilní farmy v hodnotě 30 milionů dolarů. Teoreticky by každý musel být milionář, aby něco takového začal sám. Přesto s TerraMiner se může stát investorem každý s pouhými 7 dolary!

 

Investice jsou získávány pomocí ICO. Investoři nakupují tokeny TRM2, z nichž každý je ekvivalent 1 Mh/s výpočetního výkonu. Každý držitel tokenu se stává vlastníkem této hashpower (výpočetního výkonu). Obdrží zisky v závislosti na jeho počtu tokenů (všechny příjmy z těžby jsou rovnoměrně rozděleny mezi zakladatele projektu a držitele tokenů), nebo může s tokeny obchodovat na burze. Navíc TerraMiner každý měsíc vykupuje tokeny od investorů a využívá na to 10% svých zisků.

Každý den se snaží tým TerraMiner přinést do projektu něco nového. Například, aby se předešlo neustále rostoucí obtížnosti těžby (klíčový problém všech farem), vyvinuli reinvestiční program, který umožňuje nejen udržet zisk na počáteční úrovni, ale i ho neustále zvyšovat.

 

Web projektu: https://terraminer.online

Sdílejte!

  Bitcoin Currency Converter
Amount of BTC to convert
To currency:
1BTC =
Statistiky
Celkem návštěv: 2760
Dnes: 142