Získat Bitcoiny je velmi jednoduché. Zde je ucelený přehled všech ověřených a platících faucetů a stránek, kde zdarma získáváte satoshi a při troše štěstí i vysoké částky. Vše je samozřejmě zcela anonymní a zdarma, zadáváte akorát adresu své BTC peněženky

 

btcclicks 1000za denKlikačka během několika minut denně můžete vyklikat 1000 satoshi
reklamy jsou dostupné i během dne.

Faucet Satoshi Frekvence Popisek
MoonBitcoin Faucet s originálním konceptem. Vybíráte tak často, jak chcete. Průběžně se vám automaticky připisují jednotky satoshi a můžete je vybírat každých 5 minut, nebo počkat a vybrat mnohem více třeba za hodinu nebo za několik dní
FreeDogecoin Doge! 1 hodina Nová kryptoměna DogeCoin i zde? Každou hodinu více jak 8 dogecoinů plus klasická hra na znásobení!
FreeBitcoin 300+ 1 hodina Získejte 300+ satoshi každou hodinu a znásobte je v multiplieru!
Field Bitcoins Faucet principem podobným jako Moon Bitcoin. Vybíráte tak často, jak chcete. Průběžně se vám automaticky připisují jednotky satoshi a můžete je vybírat každých 5 minut, nebo počkat a vybrat mnohem více třeba za hodinu nebo za několik dní.
CoinURL 300 – 5000 za kliknutí Zkracovač URL a reklamní systém podobný AdSense
QoinPro mnoho 1 den Posílají vám bitcoiny a řadu dalších kryptoměn automaticky každý den bez potřeby navštěvovat jejich web nebo opisovat captcha!
eobot mnoho 1 den Eobot je miningová firma, která Vám pronajme výkon na těžbu a nebo pomocí jejich programu, těžíte na PC sami.
freebitco 48-10000 1 hodina Stránka Freebitco.in je Bitcoinový faucet, který nabízí hned několik možností, jak si zdarma a pravidelně přijít k desetitisícům satoshi.
BIT FUN 200 za den BIT FUN je faucet, kde se dají získat Bitcoiny zdarma
Každé 3 minuty stačí kliknou na claim a připíšou se satoshi.
faucet77 10-250 za 50 minut faucet77 je faucet, kde se dají získat Bitcoiny zdarma
Každých 50 minut kliknou na claim a připíšou se satoshi, sathoshi jsou připsány na faucethub.io
Sdílejte!

  Bitcoin Currency Converter
Amount of BTC to convert
To currency:
1BTC =
Statistiky
Celkem návštěv: 2571
Dnes: 123
„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde