eobot.com

maxresdefault

 

Eobot je miningová firma, která Vám pronajme výkon na těžbu a nebo pomocí jejich programu, těžíte na PC sami.
U této firmy nepotřebujete investici
Jedná se o pasivní i aktivní příjem
Není potřeba někoho hledat pod sebe
Výplaty : prakticky okamžité

Tato firma je jednoduchá, stejně jako jiné cloud miningy. Po registraci si nakoupíte v požadované hodnotě jejich těžební stroje a oni těží a těží pěkně .Hodně lidí ví, že kryptoměny lze „těžit“. Někteří je těží na svém PC, jiní si koupili stroje. Tato firma stroje na těžbu má a Vám je pronajímá. Za to si bere procenta a spokojený je každý. Mají i SW program, se kterým můžete sami těžit zdarma na svém počítači. Tato firma se mi také líbí proto, že je tu již řadu let a narozdíl od ostatních, pořád funguje 
PS: Pokud chcete být informováni o novém projektu automaticky, stačí vpravo vyplnit svoje jméno a email a po potvrzení, Vám už nic neuteče .

FAUCET :

I zde je faucet a dá se začít těžit zdarma. Jen si toho moc nevyděláte – nečekejte majlant zadarmo.
Pro ty z Vás, kdo neví, co je faucet – dostáváte zadarmo určitý počet měny, odkliknutím captcha kódu (to je ten rámeček, kde potvrzujete, že nejste robot) po určitém časovém úseku. Čili přepnete si těžbu na „GHS“, odkliknete faucet (v menu „Products“ v „Faucet“) a dostanete nějaký malý počet těžebního výkonu zadarmo. To samé můžete dělat každých 24hod. Pak to buď necháte dále množit (těžit) to GHS a nebo přepnete na jakoukoliv měnu, která je tam k dispozici a málo jich není.

Sdílejte!

  Bitcoin Currency Converter
Amount of BTC to convert
To currency:
1BTC =
Statistiky
Celkem návštěv: 868
Dnes: 18

BTCClicks.com Banner