Na stránce Freebitco.in vyděláváte každou hodinu Bitcoiny jednoduchým opisováním Captcha kódu.
Opíšete kód a poté probíhá losování, kde podle vylosovaného čísla můžete získat od 0,00000400 BTC po 0,4 BTC!

Pro registraci do Freebitco.in potřebujete jen adresu Vaší bitcoinové peněženky a emailovou adresu (ta ale není nutná). Vše je jinak samozřejmě zcela anonymní.

Po přihlášení máte v horní liště FREE PLAY, což je samotné losování, dále MULTIPLY BTC, kde můžete na principu rulety vsadit určitou částku a vyhrát násobek. Tímto způsobem se dají velmi rychle a jednoduše rozmnožit vaše Bitcoiny (viz video)!
Dále je odkaz REFER pro získávání dalších členů. Za každého nového člena, přivedeného přes váš referral link získáváte odměnu ve výši poloviny toho, co získal z free losování (např. váš referer získá 0.00000456 BTC a na váš učet se připíše dalších 0,00000228 BTC zcela bez práce).
Bitcoiny jsou odesílány každé pondělí, pokud máte na svém účtu minimálně 0,00005460 BTC.
Seznam nejčastějších otázek naleznete pod FAQ, heslo si změníte v záložce PROFILE, pokud chcete na stránce inzerovat, tak použijte ADVERTISE a statistiky o platbách a výhercích naleznete pod STATS.

Registace přes odkaz: http://freebitco.in/?r=467015 (50% refback!)

Tabulkové odměny za vylosované čísla se průběžně každý den mění o několik satoshi nahoru nebo dolu. Stává se občas, že vám padne vyšší číslo, viz obrázek. Vyhrané satoshi pak ještě rozmnožte v Multiply game. Nově je Multiply game doplněná systémem „Auto betting„, takže znásobení zisků je o dost rychlejší a jednodušší!

(Důkazy o výplatách z freebitco.in)

Sdílejte!

  Bitcoin Currency Converter
Amount of BTC to convert
To currency:
1BTC =
Statistiky
Celkem návštěv: 819
Dnes: 14

BTCClicks.com Banner
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat