coin urlCoinURL je reklamní systém podobný AdSense a nástroj na zmonetizování vašich URL odkazů.
Platby a výplaty probíhají v Bitcoinech a oproti ostatním systémům je CoinURL velmi benevolentní protože podporuje warez i porno.

Na CoinURL si máte možnost vydělat hned několika způsoby:

  • Jako první tu je reklamní systém, který umožňuje publikovat reklamy na vašich www stránkách v podobě bannerů standardních velikostí a formátů. Máte zde možnost také inzerovat. Ceny za proklik si určujete sami
  • Další, a nejzajímavější možností výdělku, je zkracovač www adres. Do systému jednoduše zadáte URL adresu, kterou chcete zkrátit a systém vám ji zkrátí a zmonetizuje. Takto zkrácenou adresu pak můžete publikovat na sociálních sítích, v diskuzních skupinách, v e-mailech, na svých www stránkách nebo kdekoli na internetu. Návštěvník je nejprve přesměrován na reklamní stránku, odkud se proklikne na požadovanou stránku. Odměny za proklik jsou docela vysoké (stovky až tisíce satoshi) a maximální počet takto zkrácených adres je 10.000 denně. Navíc tímto způsobem získáváte podrobný přehled a statistiky o klikání na vaše odkazy. CoinURL nabízí i šikovný doplněk do vašeho internetového prohlížeče (Mozilla Firefox nebo Google Chrome), se kterým budete adresy zkracovat jednoduše jedním kliknutím.
  • Dále máte možnost nakupovat a přeprodávat vouchery na služby CoinURL
  • Referral systém, ve kterém získáváte 5% za inzerenty, kteří nakoupí reklamní bannery na CoinURL nebo 1% za členy, kteří publikují bannery nebo zkracují odkazy.

O výplatu z CoinURL na vaší Bitcoin Peněženku můžete požádat prakticky kdykoli, pouze pod podmínkou, že je váš účet starší více jak jeden týden a máte na něm alespoň 0.01 BTC.
CoinURL je další vynikající způsob pasivního přivýdělku, kde vám stačí akorát šířit vaše zkrácené odkazy a vydělávají vám tak všichni, kdo na ně klikají…

Sdílejte!

  Bitcoin Currency Converter
Amount of BTC to convert
To currency:
1BTC =
Statistiky
Celkem návštěv: 951
Dnes: 1

BTCClicks.com Banner